לאחר ששני עובדים נפגעו קשה ממכת חום
אלה ההנחיות לעובדים ולמעסיקים בימי השרב
בעונת הקיץ עולה הסיכון להתפתחות עומס חום פיזיולוגי בשטח פתוח ובסביבת מקורות חום | המוסד לבטיחות ולגהות מנחה להשתמש באמצעים לבקרת טמפרטורה ולצמצם את המאמץ הפיזי ואת החשיפה למקורות חום
עובד כבן 40 נמצא מעורפל הכרה עם סימני מכת חום היום (רביעי) סמוך למחלף יבנה, ופונה במצב קשה לבית החולים קפלן. עובד נוסף, בן 36, איבד את הכרתו בשל מכת חום באתר בנייה בערד, ולאחר קירור גופו וטיפול ראשוני הוא פונה למרכז הרפואי סורוקה במצב קשה אך יציב.