מינוי חדש ב'חברה לפיתוח הגליל'

EYAL.jpg

יהב לביא (43) נשוי +3 מקיבוץ יפתח, מונה למנהל תפעול נכסים והשכרות של 'החברה לפיתוח הגליל'.

לביא ניהל את פעילות החקלאות של חברת 'נטפים' במחוז צפון-מרכז והוביל פרויקטים עסקיים רחבים, משלב התכנון ועד לביצוע. הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול, שירת כלוחם ביחידה מובחרת של המודיעין, כיום משרת במילואים בדרגת סרן, ואף מתנדב שנים במד"א.

רונית בדלר סמנכ"ל פיתוח עסקי ב'חברה לפיתוח הגליל': "החברה לפיתוח הגליל מנהלת את מתחמי המקרקעין של המנפטה, נחלה ומשק ולאחרונה גם את קואופרטיב גליל עליון. הפעילות השוטפת במקביל להסדרה ופיתוח קנייני ותכנוני להשבחת הנכסים מחייבת תשומת לב ניהולית ממוקדת גם ברמת התפעול השוטף. במסגרת תפקידו יטפל יהב גם בניהול ופיתוח מכון הרישוי וניהול הגגות הסולאריים במפעלי 'החברה פיתוח הגליל'. ליהב ניסיון ניהולי עשיר, ראייה מערכתית וכישורים עסקיים. אנו מאחלים לו הצלחה בתפקיד".

'החברה לפיתוח הגליל', הוקמה בשנת 1954 והינה תאגיד בבעלות 34 קיבוצים ומושב אחד בגליל העליון וצפון הגולן. החברה פעילה בייזום ניהול ותפעול מפעלים וחברות בגליל העליון, רכש אזורי משותף, הובלת פיתוח כלכלי, עסקי וחקלאי המניב רווח לבעלים, ומשרת את טובת הקהילה האזורית. משרדי החברה ממוקמים בקריית שמונה ומפעליה פרוסים על פני הגליל העליון.

 יהב לביא -מנהל נכסים- החברה מלפיתוח הגליל

יהב לביא -מנהל נכסים- החברה מלפיתוח הגליל
צילום יפתח חבלין