חברת AgraME מאיחוד האמירויות בחרה ב'נובל גרין' לייצוג חברות ישראליות שישתתפו בוועידה בינלאומית ובתערוכה לחקלאות מתקדמת וחקלאות ימית

חברת נובל גרין הישראלית, בעלת אתר החקלאות הבינלאומי israelagri.com, נבחרה על ידי AgraME- יזמי וועידה ותערוכה מובילים בתחום כנסי חקלאות בינלאומית, מתקדמת, באיחוד האמירויות, לייצוג בלעדי של חברות ישראליות שתיקחנה חלק בתערוכה, המתוכננת בחודש יוני 2021, בדובאי. 

חברת AgraME מובילה תחום חקלאות ברת קיימא, במטרה להבטיח בטחון תזונתי במזרח התיכון ובאפריקה, על ידי קידום טכנולוגיות חדשניות להגברת הייצור המקומי. הועידה והתערוכה של חברת AgraME הינן מהוותיקות והמוערכות, במזרח התיכון ומתקיימות מידי שנה בחסות המשרד לשינויי אקלים וסביבה באיחוד האמירויות , המהוות מוקד משיכה לחברות מובילות מכל העולם במגוון תחומים בענף החקלאות המתקדמת: טכנולוגיה, חקלאות ימית, בריאות, בעלי חיים ועוד. 
הועידה והתערוכה מתקיימות זו השנה ה- 14 ברציפות, והינן בעלות מוניטין, כאירוע האיכותי ביותר באזור המפרץ בתחומו, אשר מוביל לשיתופי פעולה נרחבים בין מדינות, חברות וגופים, יצירת קשרים מקצועיים ומסחריים, איכותיים, עם מדינות המזרח התיכון, אפריקה ותת היבשת ההודית. התערוכה מעניקה לחברות המציגות בה גישה לקהל מבקרים ממוקד שמגיע לאירוע, במטרה לפתח קשרים מסחריים, למצוא חידושים, פתרונות ומוצרים. 
מנהל התערוכה החקלאית בדובאי  AgraMEמר Sheetij Taneja אומר: "אנו מברכים את החברות הישראליות שתשתתפנה בוועידה ובתערוכה החקלאית ורואים פוטנציאל לשיתופי פעולה רחבים, בפתרונות מתקדמים, ידע וטכנולוגיה ישראליים עם החברות מהאמירויות. התערוכה תהווה פלטפורמה מקצועית ויעילה להצגת הטכנולוגיות המתקדמות בפני נציגי חברות ממדינות המפרץ".

נורית לוי, מנהלת חברת נובל גרין ואתר החקלאות הבינלאומי Israelagri.com אומרת: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם ארגון AgraME והתערוכה החקלאית המקצועית. קיימת פתיחות וציפייה של גורמים מהאמירויות להיכרות עם החברות הישראליות, שיוכלו להציע למדינות המפרץ מגוון רחב של פתרונות, שיטות, מגמות, טכנולוגיות מתקדמות בתחום החקלאות". עוד מוסיפה לוי, כי לאחר שנה בה לא התקיימו תערוכות בעולם עקב הקורונה, האירוע מהווה בשורה לחברות הישראליות המעוניינות לפתח שווקים חדשים ולייצר קשרים עם מדינות באזור המפרץ. 

את התערוכה מפיקה החברה הבריטית  INFORMA ALLSECURE , במטרה למלא את תנאי הבטיחות הנדרשים בהתאם להנחיות בתקופה זו, בכדי להבטיח את בריאותם ובטיחותם של המבקרים. על מנת לעמוד בסטנדרטים של הבטיחות, החברה משתפת פעולה עם ארגונים בינלאומיים רבים (UFI, AEO SISO) כמו גם, עם יזמים, ספקים וגופי ממשל שונים.

לפרטים נוספים והרשמה לתערוכה, יוני 2021 בדובאי- נובל גרין- נורית לוי - 052-2451092
מייל- info@israelagri.com, אתר- www@israelagri.com

הסכמים בדובאי

הסכמים בדובאי
צילום: באדיבות התערוכה AgraME