שר החקלאות ופיתוח הכפר בסיור מקצועי ראשון בגבול הצפון

שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון שוסטר: “אנחנו במשרד החקלאות נעמוד על כך שהמושבים היושבים בגבולות והפריפריה,יזכו לאופק של פיתוח דמוגרפי, חברתי וכלכלי”

שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון שוסטר, קיים היום (23.6) סיור ראשון במסגרת תפקידו. השר, חבר קיבוץ מפלסים שבעוטף עזה, בחר לקיים את הסיור המקצועי הראשון שלו בגבול הצפון והתארח אצל ראש מועצה אזורית מבואות חרמון, בני בן-מובחר. במסגרת הסיור ביקר השר שוסטר במצפה על שם רס”ן איתן בלחסן ז”ל במושב רמות נפתלי ושוחח עם אביו קלוד בלחסן, חקלאי ותיק מרמות נפתלי ועם אחיו, מנכ”ל ארגון מגדלי הפירות ירון בלחסן.

ירון בלחסן, מנכ”ל ארגון מגדלי הפירות בישראל, חקלאי מרמות נפתלי: “אני מברך על ביקורו החשוב של השר בקרב החקלאים. אבי ואני התרגשנו על הגעתו לאנדרטה על שם אחי רס”ן איתן בלחסן ז”ל, מפקד סיירת הצנחנים וההזדהות לשמע סיפורו של איתן, שנפל בקרב בדרום לבנון”. עוד מוסיף בלחסן “לאורך הסיור פגש השר את מלח הארץ, החקלאים אשר מטפחים תוצרת חקלאית מפוארת עבור כל תושבי מדינת ישראל, ממוקמים בגבול הצפון וזקוקים לעידוד ממשלתי לטובת ייעול העבודה והמשך שגשוג החקלאות. ביקור זה הינו משמעותי וקריטי דווקא בימים אלה בהם הממשלה החדשה מראה סימנים של ביטול מכסים ופתיחת הייבוא לתוצרת מזון טרייה, מהלך העלול לפגוע אנושות בחקלאים. השר שוסטר מהווה עבור החקלאות כולה סימן לדרך שתוביל לשמירה ופיתוח של חקלאות איתנה, לצד ערכי הציונות ואהבת האדמה אשר ניכר לאורך הסיור שהם נר לרגליו”.​

תפוח

תפוח
Image by Mircea Ploscar from Pixabay