צור קשר דף הבית  
חיפוש
ביוזמת ח"כ איתן ברושי- משלחת חקלאים הגישה שי לכבוד ט"ו בשבט ליו"ר הכנסת

היום (30.1.18) הגיעה משלחת של חקלאים מטעם ארגון מגדלי הפירות, ביוזמתו ובהשתתפותו של ח"כ איתן ברושי (המחנה הציוני) אל לשכת יו"ר הכנסת להעניק שי ליו"ר ח"כ יולי אדלשטיין- טנא מלא בפירות טריים תוצרת הארץ, לכבוד ט"ו בשבט.

במהלך האירוע ביקש ח"כ ברושי מיו"ר הכנסת את תמיכתו בהצעת חוק החקלאות שיזם ושתעלה ביום ראשון הקרוב לוועדת שרים לענייני חקיקה. ח"כ ברושי אמר ליו"ר הכנסת: "החוק הזה הוא חוק היסטורי, שבא להסדיר בצורה חסרת תקדים את החקלאות כענף בעל חשיבות לאומית ולתת לחקלאות ולחקלאים ודאות ויציבות".  

עוד אמר ח"כ ברושי במהלך האירוע: "יולי אדלשטיין הוא ידיד החקלאות וההתיישבות. בחרנו להביא לך פירות טריים ערב ט"ו בשבט ודרכך לכל עם ישראל. חקלאות ישראל היא חקלאות מפוארת אבל זקוקה גם להגנה של מדיניות נכונה".

בתשובה אמר יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין שהוא חבר החקלאות כתפקיד השוער בשער- "כשמנסים להביא דברים שמזיקים אני לפעמים מצליח למנוע את זה". עוד סיפר היו"ר כי במדינות רבות בעולם במסגרת פגישות שהוא עורך, התגובה הטבעית היא קודם כל לשבח את החקלאות בישראל.

איציק כהן, מנהל ארגון מגדלי הפירות אמר באירוע: "בישראל יש חקלאות מצוינת, בין הטובות בעולם. אנחנו חקלאים גאים ובאנו להראות מה אנחנו עושים. חקלאות היא גם שמירה על קרקעות ועידוד לפיזור אוכלוסייה. המדינה צריכה להחליט במפורש איזו חקלאות היא רוצה ולהגיד לחקלאים מה רוצים מהם".חדשות
Meital@Perot.org.il : רח' קפלן 2 תל אביב 64734, טל : 6966267 - 03, פקס : 6917625 - 03, דוא"ל
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט

תוכן ועיצוב: שמעון דקל