צור קשר דף הבית  
חיפוש
כותרת כתבה

 

אבשלום וילן - נשיא תערוכת "אגרו-משוב"

בשלום (אבו) וילן, נבחר לשמש כנשיא תערוכת החקלאות הבינלאומית

מזכ"ל התאחדות החקלאים בישראל, אבשלום (אבו) וילן, נבחר לשמש כנשיא תערוכת החקלאות הבינלאומית "אגרו-משוב" 2010, התערוכה ה-20 של קבוצת "משוב".


אבשלום וילן, חבר קיבוץ נגבה, שימש במשך שנים רבות כיו"ר הלובי החקלאי בכנסת, והגן על זכויות החקלאים ואף יזם חוקים והצעות חוק שונות, בתחומי החקלאות וההתיישבות. בהנהגת וילן הפך הלובי החקלאי לאחד מהגופים החשובים ורבי השפעה בפוליטיקה הישראלית. אבו וילן, אשר שימש כח"כ מטעם מר"צ, השכיל לשתף פעולה עם ח"כים מכל הסיעות בכנסת, וזה היה יתרונו הגדול של הלובי החקלאי. עוד כשהיה יו"ר הלובי החקלאי, יזם אבו וילן את "יום החקלאות" בכנסת, במסגרתו הוצגה תערוכת כלים חקלאים, פירות וירקות חולקו לחברי הכנסת ואף התקיימו דיונים בנושאים חקלאיים שונים.


עם כניסתו לתפקיד מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, שם לו וילן למטרה לשפר את תדמיתם של החקלאים וביחד עם מנכ"ל קבוצת "משוב" חיים אלוש, החליטו לציין בחגיגות את שנת ה-150 לחקלאות ולהתיישבות בישראל".


במסגרת אירועי שנת ה-150 לחקלאות תתקיים שורה של אירועים שונים ובהם פסטיבלים, ימי עיון, סיורים למובילי דעת קהל וראשי המשק במשקים חקלאיים ועוד. הכוונה היא שבסיורים ייקחו חלק ראש הממשלה ושרים בכירים, מנכ"לים של משרדים ממשלתיים ונושאי תפקידים אחרים, על מנת לקרבם לעשייה החקלאית ולחשיבות החקלאות לביטחון המדינה.

 

חדשות
Meital@Perot.org.il : רח' קפלן 2 תל אביב 64734, טל : 6966267 - 03, פקס : 6917625 - 03, דוא"ל
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט

תוכן ועיצוב: שמעון דקל