צור קשר דף הבית  
חיפוש
הפגנה ממוכנת

 

החקלאים יערכו מסע טרקטורים מהערבה לירושלים

בתביעה למימוש ההסכם להבאת עובדים תאילנדים

 

המסע יצא ביום שלישי ה-1 בדצמבר מהערבה התיכונה יעבור במשך מספר ימים בבאר שבע, שדרות, בית דגן ועד להפגנת ענק בירושלים

כחלק מהמשך המאבק של החקלאים ותוך ניסיונות הדברות עם הממשלה, מחריף מטה המאבק של התאחדות חקלאי ישראל את המהלכים ותובע מימוש מלא של ההסכם להבאת עובדים תאילנדים לחקלאות.

לפרטי המסע המלאים

לחץ כאן

ביום שלישי הקרוב 1 בדצמבר , יצאו החקלאים מהערבה התיכונה למסע טרקטורים של מספר ימים דרך צפון הנגב ומרכז הארץ שיסתיים בהפגנת ענק בירושלים.

הטרקטורים והכלים החקלאים, שייסעו במהירויות שמתאימות להם ויעצרו להפסקות בצידי הכבישים, צפויים להביא לשיבושי תנועה קשים בדרום הארץ ובמרכזה במהלך השבוע הקרוב.

 

מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, אבשלום וילן, אומר כי הממשלה הציבה את החקלאים במצב בלתי אפשרי ,בו הם צריכים לנהל מאבק ציבורי רק כדי לממש הסכם שכבר נחתם מול הממשלה אך לפני חודשים ספורים: "חשוב להדגיש שאיננו מבקשים תוספת ולו של עובד אחד, אלא שיתירו לנו להביא עובדים מחליפים מתאילנד ל-4000 עובדים שסיימו מתחילת 2009 את תקופת שהותם בארץ, אך משרד הפנים מונע מאיתנו להביא את מחליפיהם. במסגרת ההסכם התחייבנו להפחית את מספר העובדים החל מהשנה הבאה באופן הדרגתי ואחראי תוך הכנסת טכנולוגיות חלופיות למשקים. פקידי משרד הפנים מונעים מאיתנו על דעת עצמם את העובדים הדרושים למשקים כאוויר לנשימה."

וילן קורא לכלל חקלאי הארץ ותושבים המעוניינים לתמוך במאבק הלגיטימי כנגד אי עמידתה של הממשלה בהסכמים עם החקלאים, להצטרף למסע בתחנות הדרך מהערבה לירושלים .

עדכונים על מסע הטרקטורים יתפרסמו באתר התאחדות חקלאי ישראל: www.iff.co.il

 

חדשות
Meital@Perot.org.il : רח' קפלן 2 תל אביב 64734, טל : 6966267 - 03, פקס : 6917625 - 03, דוא"ל
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט

תוכן ועיצוב: שמעון דקל